Kategorie

O firmie

O firmie

Z.P.H.U TOMSKÓR
HELENA BORZĘCKA

46-233 Bąków
ul. Leśna 5

NIP 751-116-37-35
Regon 531188722

tel. 77 417 49 40 
tel..77 413 17 16 
tel.kom. 603 127 490 

e-mail: info@tomskor.com

Sklep czynny:
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 18:00
sobota od 9:00 do 17:00

Możliwość płacenia kartą

Firma Tomskór działa na rynku wyrobów skórzanych już od dwóch pokoleń. Wszystko zaczęło się od hodowli   zwierząt futerkowy chktóra przerodziła się w projektowanie i szycie futer najpierw dla członków rodziny, później dla znajomych, a ponieważ pomysłów jej nie brakowało, asortyment szybko się powiększał. Podobnie jak grono Klientów. Pewnego dnia okazało się, że hobbystyczne krojenie i szycie już nie wystarcza. Tak powstała firma Tomskór, która nadal pozostaje firmą rodzinną.

Po futrach przyszła kolej na odzież skórzaną. Oferowana przez nas odzież skórzana jest niepowtarzalna. Każdy model zostaje starannie przez nas zaprojektowany, skrojony i wykonany z niezwykłą pieczołowitością. 

Dziś nasza oferta to blisko kilkaset różnych modeli odzieży dostępnych w naszym salonie. Paleta wzorów i kolorów skór, w jakiej się obracamy, przekroczyła oczekiwania. Każdy sezon to nowe pomysły i wykonania. Dzięki doświadczonym, stale podnoszącym swoje kwalifikacje pracownikom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz dostawcom skór z całej Europy możemy działać szybko i sprawnie, tworząc oryginalne kolekcje. 

Tworzymy modele według własnych projektów, niedostępne nigdzie indziej. Jesteśmy dumni z tego, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Wychodzimy z założenia, że w kupionym u nas elemencie garderoby musicie Państwo czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Dlatego chętnie dokonujemy przeróbek oferowanej przez nas odzieży lub szyjemy "na wymiar". Skrócenie czy dopasowanie rękawów, zwężenia, poszerzenia i przeszycia to dla nas żaden problem. Mało tego. Często zdarza się, że tworzymy projekt odzieży "na gorąco", przy Kliencie lub razem z nim. Tak powstaje odzież unikatowa w skali nie tylko kraju, ale i świata.


Zapraszamy do zakupu naszych produktów, szyjemy odzież na miarę Twoich oczekiwań.


Newsletter

Moje konto

Bądź na bieżąco

Kontakt z nami

Sklep internetowy nie zbiera w sposób automatyczny żadnych danych, z wyjątkiem danych zawartych w plikach cookies podczas samego korzystania z Witryny.

Więcej infomacji na temat plików cookies mogą Państwo znaleźć tutaj.

close